top of page

Jak zadbać o swoich gości weselnych, dzięki magicznej atrakcji?Iluzjonista na wesele - nowoczesna forma rozrywki dla gości


Okres letni to czas kiedy odbywa się najwięcej uroczystości weselnych. Nie ma co się dziwić. Każda Pani Młoda liczy na udaną pogodę, która wprowadzi niesamowitą aurę podczas zaślubin. Pary Młode nie stronią również od pomysłów na rozbawienie swoich gości - bądź co bądź to również oni są częścią tych wspaniałych chwil. Każda Pani Młoda chce bowiem, aby goście czuli się wyjątkowo oraz żeby te chwile zostały w ich pamięci na długie lata.


Istnieje wiele ciekawych rozwiązań na wzbogacenie wesela - trzeba tylko być odważnym i gotowym na zupełnie nowe rozwiązania. Czy pamiętacie może kiedy ostatnio mieliście do czynienia z iluzjonistą na weselu? No właśnie! Jest to nowoczesna forma rozrywki ale jeszcze nie na tyle rozpowszechniona podczas wesel, że z pewnością przypadnie do gustu gościom w różnym wieku. Iluzjonista na wesele nie jest odklepaną formą zabawiania gości ale na pewno będzie pozytywnym zaskoczeniem dla nie jednego uczestnika uroczystości. Taka niespodzianka wprawi w zachwyt nawet najbardziej wybrednych gości.


Jeśli pragniecie zadbać o to, by Wasze wesele było magiczne i wyjątkowe - nie wahajcie się zatrudnić iluzjonisty na wesele. Iluzjonista to gwarancja urozmaicenia i świetnej zabawy dla osób w każdym wieku!Iluzjonista na wesele - plusy zatrudnienia


Iluzjonista sprawi, że wesele stanie się niepowtarzalne i jedyne w swoim rodzaju. Goście będą czuć, że Para Młoda postarała się o świetną rozrywkę i sprawiła im niespodziankę. Najważniejsze jest to, że iluzjonista na weselu czynnie zachęca gości do udziału w zabawie. Nikt nie pozostaje obojętny na dziejącą się dookoła magię. Iluzje są nie tylko widoczne dla gości ale również namacalne ponieważ każdy z gości może partycypować podczas danej sztuczki. Przedstawienie ma być formą integracji dla gości i sposobem na wprowadzenie luźnej atmosfery.


Wybierając iluzjonistę na wesele goście oraz Para Młoda ma gwarancję niesamowitej zabawy na najwyższym poziomie. Magia dzieje się tu i teraz. Każdy może jej doświadczyć.

Iluzja to kompletna rozrywka, projektowana pod Klienta. Na organizację show Para Młoda ma realny wpływ. Przedstawia swoje wymagania iluzjoniście, który ma za zadanie stworzyć program artystyczny pod ich oczekiwania.


Iluzjonista na weselu zapewnia wielkie emocje! Zaciekawienie i zdziwienie są na porządku dziennym. Każdy pokaz jest dla iluzjonisty wyzwaniem, do którego chce się jak najlepiej przygotować, aby zapewnić gościom niesamowite przeżycia.


Pokazy iluzjonisty stymulują ciekawość obecnych na przyjęciu. Przenoszą gości w zupełnie inny wymiar, przekraczają granice wyobraźni. Są niestandardowe i nieszablonowe. Iluzjonista na weselu przenosi gości do bajkowego i magicznego świata, którego na co dzień nie znamy. To wyjątkowy pokaz artystyczny na żywo, który zachwyca i intryguje. Iluzjonista na weselu podczas występu może łączyć różne formy rozrywki.


Wybierając iluzjonistę na wesele można wybrać spośród kilku form show


Iluzja sceniczna - przedstawienie odbywa się przed wszystkimi gośćmi jednocześnie. Podczas takiej formy iluzjonista prezentuje specjalnie przygotowany pokaz ( wcześniej ustalony najczęściej z Parą Młodą). Często jest też tak, że przedstawienie jest w dużej mierze powiązane z tematem przewodnim wesela ( warto pomyśleć o takim połączeniu i spójności). Równocześnie iluzjonista może zapraszać na scenę wybranych gości do udziału w sztuczkach magicznych. Dodatkowo iluzjonista może przygotować specjalną sztuczkę, która opowie i zilustruje np. historię poznania się Pary Młodej. Istnieją też inne możliwości, jak wyczarowanie prezentu dla gości, Pary Młodej lub rodziców Młodych jako forma podziękowań. Całość odbywa się w humorystycznej oprawie, oczywiście z formą zaskoczenia!


Iluzja z bliska - tutaj każdy z gości może mieć realny kontakt z iluzjonistą i poczuć magię na własnej skórze. Każdy z gości może być zaangażowany do zabawy ponieważ iluzjonista wędruje po całej sali i podchodzi do gości mając w zanadrzu ciekawe sztuczki. Podczas tego typu krótkich występów iluzjonista najczęściej ma przy sobie karty, monety i inne małe przedmioty. Każda sztuczka oczywiście okraszona jest odpowiednią dawką humoru i uśmiechu. Nie każdy z gości w danym czasie na przykład jest zainteresowany tańcem, ten czas może być zajęty przez iluzjonistę na weselu.Oczywiście wszystko w większości zależy od Państwa Młodych i ich wyboru najtrafniejszej formy. Oba układy mogą zostać połączone.


Iluzjonista podczas wesela wykorzystuje bardzo często nowoczesne technologie, które jeszcze bardziej wzbogacają całe show.

Iluzjonista na wesele to więcej niż magia...


To świetnie spędzony czas podczas uroczystości, przepełniony humorem i rozrywką na najwyższym poziomie.


Sztuką jest nie tylko występowanie przed publicznością i hipnotyzowanie odbiorców. Klasyczne sztuczki iluzjonistycznie oczywiście zdają egzamin ale prawdziwe emocje zbudza w sobie pokaz, który łączy ze sobą magię i komizm. Dzięki temu goście sami rwą się do pomocy iluzjoniście, a ich zaangażowanie w pokaz nie jest wykreowanym scenariuszem tylko spontanicznym zachowaniem. Zdjęcia i filmy zrobione w trakcie magicznego przyjęcia z pewnością będą niepowtarzalne i stanowić będą świetną pamiątkę do końca życia.


Iluzjonista na wesele sprawi, że ten dzień będzie jeszcze bardziej magiczny :)


Chcesz dowiedzieć się więcej o pokazie iluzjonisty na weselu ?
Artykuł przygotowany przez portal:91 wyświetleń0 komentarzy

Comments


bottom of page